JUDO Neratovice - výsledky v roce 2014

V roce 2014 jsme se zúčastnili všech turnajů pořádaných ČSJU (Český svaz judo) a dalších turnajů v celé ČR. Na turnajích startovali závodníci ve všech věkových kategoriích a to od nejmladších mláďat, mladších a starších žáků, dorostenců, juniorů, mužů tak i veteránů. Letošní rok se dá považovat za velice úspěšný, protože jsme získali několik medailí z mistrovství nebo přeboru České republiky.
       Po několika letech jsme získali bronzovou medaili v kategorii dorostenek, o kterou se zasloužila Julie Andreéová. Titul přeborníka ČR získal Václav Vondráček v kategorii mladších žáků. Bronzová medaile z mistrovství republiky veteránů v podání Jana Chrastila. Dále jsme získali 5. místo v mladších žákyních, které vybojovala Adriana Svobodová a Tomáš Hauser v kategorii veteránů (masters). Dokonce dva naši závodníci (Chrastil, Hauser) startovali i na mistrovství Evropy veteránů konané v Praze.
       Samozřejmě i ostatní závodníci, kteří startovali na ostatních závodech, si zaslouží velkou pochvalu a poděkování za reprezentaci našeho oddílu. Též velký dík patří obětavým rodičům, kteří své děti doprovázejí na turnaje a zároveň podporují k pravidelnému sportování. Bez podpory rodičů bychom takových výborných výsledků nemohli dokázat.

MČR Plzeň 2014 Přebor Ml. žáků 2014 Hranice

Přehled nejvýznamnějších výsledků v roce 2014:

ČP Ostrava - mladší žáci U13 - 5. místo: Ladislav Král, 7. místo: Matyáš Král

ČP Jablonec - mladší žáci U13 - 2. místo Václav Vondráček, Adriana Svobodová, 3. místo: Ladislav Král, 5. místo: Julie Andreéová U18 (dorost)

Krajské mistrovství Středních Čech - Krajští přeborníci: Vondráček Václav, Vondráček Jan, Cvach Josef, Julie Andreérová

USK Cup Pražský pohár žáků - 1. místo: Václav Vondráček, 3. místo: Julie Andreérová, Klára Fišerová, 5. místo: Adriana Svobodová

ČP Chomutov - dorost U18 - 2: místo Julie Andreérová, mladší žáci U13 - 5. místo: Klára Fišerová, Adriana Svobodová

ČP Brno - mladší žáci U13 - 7. místo: Václav Vondráček

ČP Teplice - mladší žáci U13 - 1. místo: Václav Vondráček, 5. místo: Adriana Svobodová, dorost U18 - 5. místo Julie Andreéová, Muži: 4. místo Jan Chrastil,

MČR dorostu Plzeň - 3. místo: Julie Andreéová

MČR veteránů Praha - 3. místo: Jan Chrastil, 5. místo: Tomáš Hauser

Přebor ČR ml. žactva Hranice - 1. místo: Václav Vondráček, 5. místo: Adriana Svobodová